+421 2 381 047 52
+421 917 457 680
info@amgstudio.sk
facebook.com/AMGtienenie

Spracovanie domáceho videa

POSKYTOVANIE TEJTO SLUŽBY JE DOČASNE POZASTAVENÉ

Rýchly vývoj technológií a cenová dostupnosť elektroniky umožnili mnohým domácnostiam zabezpečiť si vlastnú videokameru. Natočené zábery dovoleniek, ďalekých ciest, detí, či rodinných podujatí sú jedinečné. Ale každý autor domáceho videa to pozná: na zostrihanie a spracovanie natočených záberov mu často nezostáva čas, chuť, energia, alebo si na to jednoducho netrúfa... a tak sa v zásuvke hromadia nespracované záznamy.

Ponúkam Vám zostrihanie a spracovanie Vašich záberov do filmu, ktorým sa budete chcieť pochváliť všetkým návštevám. Keď si s odstupom času pozriete pekne spracovaný záznam z vlastnej dovolenky, či sa pozriete na záznam svojho dieťaťa v ranom veku, keď sa ešte len učilo chodiť, vyčarí to na vašej tvári široký úsmev.

Pri spracovaní Vašich záznamov sa budem plne riadiť Vašimi požiadavkami. Ponúkané možnosti sú široké. Vymažem len zábery, o ktoré nebudete stáť. Atmosféru záznamu dotvorím Vami zvolenou obľúbenou hudbou. Vhodne vložím titulky, ktoré zaznamenajú miesto, čas či detaily natáčania. Vytvorím videoklip, prípadne vkusne spracovanú fotogalériu Vašich obrázkov. Do videa vložím menu. Vytvorím k nemu obal a potlač disku. Každý krok s Vami prekonzultujem a spracujem len s Vaším súhlasom.

Pracujem v troch fázach výroby:

  1. Analýza záberov a kalkulácia ceny – podľa dĺžky záznamu, formátu kaziet a kvality natočených záberov a podkladových materiálov odporučenie spôsob strihu a stanovenie ceny zákazky.
  2. Konzultácia navrhnutého spracovania so zákazníkom – doplňujúce informácie, napr. výber hudby, fotografií, scenár, výber potlače obalu a média, atď.
  3. Zostrih videa a spracovanie výstupu

Spracovávané médiá: VHS, Digital8, Hi8, miniDV

CENNÍK

Ukážky mojich prác si môžete pozrieť tu .

AMG STUDIO | Martin Haško

Vitajte na stránkach AMG STUDIO. Volám sa Martin Haško a spracovaniu domáceho videa sa venujem od roku 2004. Verím, že si z ponuky mojich služieb vyberiete a teším sa na spoluprácu.