+421 2 381 047 52
+421 917 457 680
info@amgstudio.sk
facebook.com/AMGtienenie

Víta vás AMG STUDIO

Vitajte na stránkach AMG STUDIO. Volám sa Martin Haško a spracovaniu domáceho videa sa venujem od roku 2004. Začínal som strihaním videa pre súkromné účely. Postupne ma začali oslovovať rodinní príslušníci a známi, takže som tejto činnosti venoval čoraz viac času. Môj koníček ma úplne „pohltil“, preto som sa začal v oblasti strihania a spracovávania videa ďalej vzdelávať. Moja motivácia bola jednoduchá - rodina aj priatelia boli výsledkami mojej práce nadšení.

Vďaka základným poznatkom z oblasti polygrafie a niekoľkoročným skúsenostiam z predchádzajúceho zamestnania som mal ku grafike naozaj blízko. Ako správny videoamatér som začal študovať odbornú literatúru, navštevovať kurzy a sledovať aktuálne trendy v tejto oblasti. Keďže ma strih a spracovanie domáceho videa veľmi baví a napĺňa, rozhodol som sa mu venovať aj profesionálne.

Ponúkam vám spracovanie vašich domácich videozáznamov do filmu, ktorým sa budete chcieť pochváliť všetkým návštevám. Keď si s odstupom času pozriete pekne spracovaný záznam z vlastnej dovolenky, či sa pozriete na záznam svojho dieťaťa v ranom veku, keď sa ešte len učilo chodiť, vyčarí to na vašej tvári široký úsmev.

Venujem sa tiež príprave jedinečných fotokníh, ktoré sú skvelou a hodnotnou alternatívou k bežným fotoalbumom. Možnosť oživiť svoje spomienky s využitím vlastnej predstavivosti dá vašim starším či novším fotografiám celkom nový rozmer.

Ako doplnkové služby ponúkam prepis záznamov z videokaziet VHS na DVD a skenovanie diapozitívov, negatívov a fotografií.

Pri svojej práci plne rešpektujem požiadavky zákazníka a ku každej zákazke pristupujem maximálne individuálne.

Verím, že si z ponuky mojich služieb vyberiete a tešim sa na spoluprácu.

 

Martin Haško

AMG STUDIO | Martin Haško

Vitajte na stránkach AMG STUDIO. Volám sa Martin Haško a spracovaniu domáceho videa sa venujem od roku 2004. Verím, že si z ponuky mojich služieb vyberiete a teším sa na spoluprácu.