+421 2 381 047 52
+421 917 457 680
info@amgstudio.sk
facebook.com/AMGtienenie

Príprava fotoknihy

Venujem sa tiež tvorbe jedinečných fotokníh, ktoré sú skvelou a hodnotnou alternatívou k bežným fotoalbumom. Možnosť oživiť svoje spomienky s využitím vlastnej predstavivosti dá Vašim starším či novším fotografiám celkom nový rozmer.

Používam profesionálnu technológiu CEWE . Výhodou dnešných fotokníh je vytvorenie dizajnu podľa vlastného želania. Zvolíte si formát, počet strán a druh obálky. Dodáte Vaše fotografie, prípadne ďalší materiál (napr. vstupenky, letenky, mapku, svadobné oznámenie, atď.), ktoré budú zapracované do fotoknihy. Ak nemáte fotografie v elektonickej podobe alebo nemáte možnosť ich kvalitne zoskenovať, ponúkam Vám aj túto službu.

Atmosféru fotoknihy dotvorí vhodne zvolené pozadie, pasparty okolo použitých fotografií, vloženie klipartov, titulkov, atď. Výsledkom je efektná kniha, ktorá dodá Vašim spomienkam život.

CENNÍK 

Ukážky fotokníh si pozrite tu .

AMG STUDIO | Martin Haško

Vitajte na stránkach AMG STUDIO. Volám sa Martin Haško a spracovaniu domáceho videa sa venujem od roku 2004. Verím, že si z ponuky mojich služieb vyberiete a teším sa na spoluprácu.